İzmir Foça ilçesinde hizmet veren Nazilli Pide müşterilerinize çok lezzetli pideler sunmakla beraber birmilyonnokta üyelerinden sadece bir tanesidir. Siz müşterilerimize sunduğumuz hizmet sizler için çok önemli bunu biliyoruz. Bu yüzden sizlere hizmet sunarken sürekli ne kadar lezzetli pideler yapabiliriz siz müşterilerimiz ne kadar çok mutlu edebiliriz diye sürekli düşünmekteyiz. Bünyemiz de pidenin her çeşidi yapılmaktadır. Ramazan pidesi, kıymalı pide, kaşarlı pide, kuşbaşılı pide, kaşarlı kıymalı pide, kuşbaşılı kaşarlı pide, karışık pide,pizza, kebap çeşitleri,ızgara güveç,tavuk şiş,çorba vb. gibi birçok menü çeşitlerimiz ile siz müşterilerimize en lezzetli haliyle sunmaktayız.

 

Pide yapımında kullandığımız kıymaların, kaşarların, etlerin, sebzelerin her zaman günlük olarak tazeleri kullanılmaktadır. Tüm malzemelerimiz anlaşmalı manav ve kasaplar aracılığıyla günlük olarak alınmaktadır. Ayrıca siz müşterilerimiz tarafından içi hazırlanmış bir şekilde gelindiği zaman da pide hizmeti sunmaktayız. Pide yapımında sizlere hizmet veren ustalarımızın deneyim ve tecrübeleri size lezzetli pide keyfi yaşatmaları açısından çok önemlidir. Bu yüzden ustalarımızı işe almadan önce gerekli sınavlardan geçirmekte pide örnekleri yaparak lezzetlerini kontrol ederek işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

 

Sizler de toplu törenlerde, özel günlerde misafirlerinize kebap çorba,pide ikram etmek istiyorsanız, ailenizle ve sevdiklerinizle lezzetli pide yemek istiyorsanız mutlaka işletmemize uğrayın. İzmir pide sektörü denildiğinde en lezzetli ve en kaliteli pide yapımında bulunan işletmeler arasında yer almak bizleri çok mutlu ve gururlu yapmaktadır. Sizleri de işletmemize beklemekteyiz.